10 keisčiausių įstatymų visame pasaulyje, kurie jus šokiruos


Prisijunkite prie manęs į linksmą kelionę per keisčiausius pasaulio įstatymus. Šios ypatingos taisyklės privers laužyti galvą ir susimąstyti: „Kaip tai net tapo įstatymu?“

10 keistų įstatymų, kurie gali sukelti problemų

1. Šveicarijoje neturėtumėte nusileisti po 22 val

Jūs tai girdėjote teisingai! Paraudimas naktį prilygsta triukšmo taršai Šveicarijos šalyje. Nors tai nėra nusikaltimas, tai tikrai laikoma nemandagu.

2. Ispanijoje negalima statyti smėlio pilių

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Pilys, pagamintos iš smėlio, galiausiai patenka į jūrą… arba, jei esate Ispanijoje, jums kainuos nemaža bauda. Paprasčiau tariant, smėlio pilis paplūdimiuose statyti yra neteisėta.

3. Singapūre negalima kramtyti gumos

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Griežtai draudžiama kramtyti gumą. Tiesą sakant, jis čia nebuvo pirktas ar parduotas. Siekiant išlaikyti šalies švarą ir išvengti šaligatvių nubraižymo guma, už šį nusižengimą gali būti skirta 1000 USD bauda.

4. Rusijoje negalima vairuoti nešvaraus automobilio

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Rusijoje už blizgančią švarią mašiną baudos lieka toli. Jei jūsų valstybinis numeris yra padengtas purvu arba būsite sučiuptas atrodantis apšiuręs, galite gauti baudą.

5. Neavėti aukštakulnių prie senovės Graikijos paminklų

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Tiesa, į Partenoną ar Akropolį Atėnuose negalima trauktis. Aukštakulniai gali nuskilti nuo trapių akmenų, todėl aukštakulniai skatinami išsaugoti šias istorines vietas.

6. Vokietijoje negalite vaikščioti greitkeliu

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Logiška, kodėl šis įstatymas galioja greitkelyje, kuriame nėra greičio apribojimų. Taip pat neteisėta greitkelyje pasibaigti degalams.

7. Nebarkite Niujorke

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Tai vienas iš tų keistų įstatymų, kurių Indija nori turėti. Niujorke galite gauti baudą už tai, kad garsiai skambėjote be priežasties. Jis turi būti naudojamas tik kaip įspėjimas apie pavojų.

8. Karibų jūroje negalite dėvėti kamufliažinių drabužių

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Nesvarbu, ar esate Barbadose, Jamaikoje, Sent Vincente ar Sent Lusijoje, negalite išsisukti nuo kamufliažo, nebent esate įstatymai arba esate kariuomenėje. Keistas įstatymas taip pat taikomas kamo priedai.

9. Toronte negalima laipioti po medžius

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Be leidimo draudžiama laipioti medžiais tokiose vietose kaip Torontas ir Otava. Nors laipioti draudžiama, verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad į medžius tiesiog negalima kištis.

10. Tailande negalite vairuoti be marškinėlių

Keisčiausi įstatymai visame pasaulyje

Nepriklausomai nuo to, koks karštas oras ar jūsų kūnas, ar esate automobilyje ar motociklu, įstatymai teigia, kad vairuoti be marškinių Tailande yra neteisėta ir tai yra jūsų pačių apsauga.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl kai kuriose šalyse galioja tokie neįprasti įstatymai?

  • Istorinės priežastys: daugelis įstatymų atsirado skirtingose ​​erose ir kultūriniuose kontekstuose, atspindinčių praeities įsitikinimus ir praktiką.
  • Kultūriniai skirtumai: skirtingos kultūros turi unikalių vertybių ir papročių, dėl kurių atsiranda dėsniai, kurie pašaliniams gali atrodyti keistai.
  • Praktiniai svarstymai: kai kurie įstatymai gali būti priimti siekiant išspręsti konkrečias problemas arba palaikyti tvarką.

Kokie yra labiausiai paplitusių keisčiausių įstatymų visame pasaulyje?

  • Su gyvūnais susiję įstatymai: tam tikrų augintinių nuosavybės apribojimai, draudimai maitinti laukinę gamtą arba neįprastos gyvūnų elgesio taisyklės.
  • Maisto ir gėrimų įstatymai: tam tikrų maisto produktų ar gėrimų apribojimai arba neįprastos taisyklės, susijusios su mitybos įpročiais.
  • Drabužių įstatymai: taisyklės, ką žmonės gali ir ko negali dėvėti viešumoje.
  • Rūkymo įstatymai: elektroninių cigarečių arba rūkymo viešoje vietoje taisyklės.
  • Vairavimo įstatymai: unikalūs su vairavimu susiję reglamentai, pvz., greičio apribojimai, stovėjimo apribojimai arba transporto priemonės modifikacijos.

Kaip galiu sužinoti daugiau apie įstatymus, susijusius su konkrečiomis šalimis?

  • Tyrimai internete: internete yra daug išteklių, įskaitant vyriausybės svetaines, kelionių vadovus ir naujienų straipsnius.
  • Pasikonsultuokite su ekspertais: jei nerimaujate dėl konkrečių įstatymų, gali būti naudinga pasikonsultuoti su vietiniu advokatu arba kelionių ekspertu.



Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *